polityka prywatności serwisu MediCAR

1.Osoba korzystająca z serwisu medi-car.com.pl pozostaje anonimowa, do momentu kiedy nie zdecyduje się ujawnić swojej tożsamości.

2. Informacje wysyłane na adres poczty elektronicznej autora serwisu lub za pomocą formularzy, znajdujących się w serwisie medi-car.com.pl, mogą zostać opublikowane w serwisie. Z wyłączeniem informacji zawierających klauzule *nie do publikacji*.

3. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 1997r. Nr 133, poz. 883) serwis medi-car.com.pl nie przetwarza danych osobowych.

4. Serwis medi-car.com.pl nie udostępnia żadnych informacji osobom trzecim o użytkownikach serwisu.

5. Informacje pochodzące z wszelkiego rodzaju ankiet, znajdujących się w serwisie, są gromadzone i analizowane. Dotyczy to przede wszystkim danych o nazwach domen, z których łączą się użytkownicy serwisu, ilości odsłon stron, ilości wizyt i i służą ulepszeniu merytorycznej zawartości serwisu.

6. Nie ujawniamy adresów poczty elektronicznej. Wszystkie, które posiadamy w związku z adresowaną do nas korespondencja, wykorzystujemy wyłącznie w celu udzielenia ewentualnej odpowiedzi, lub, gdy zostały zebrane za pomocą formularzy.

7. W celu zmiany lub usunięcia swoich danych, należy poinformować nas o tym poprzez formularz kontaktowy.

8. Kopiowanie oraz wykożystywanie elementów serwisu medi-car.com.pl bez pisemnej zdogy właściciela jest zabronione.